1 226 Tomas Jansson Military Fitness Elit 4:44 0:23:41 0:23:42 FIN
2 238 Claes Ivarsson De Misstänkta De Misstänkta 4:55 0:24:36 0:24:37 FIN
3 448 Frezghi Tesfamariam Säffle kommun 5:11 0:25:56 0:25:57 FIN
4 235 Erik Lindgren De Misstänkta De Misstänkta 5:11 0:25:58 0:25:59 FIN
5 237 David Lindberg De Misstänkta De Misstänkta 5:14 0:26:12 0:26:13 FIN
6 460 Dennis Bergström #trädkraft 5:14 0:26:13 0:26:15 FIN
7 268 Sigurd Bergkvist Eidskog Aktiv Eidskog Aktiv 5:20 0:26:45 0:26:46 FIN
8 471 Martin Andrésson 5:22 0:26:50 0:26:51 FIN
9 318 Christian Westberg 5:29 0:27:25 0:27:26 FIN
10 319 Jonas Persson 5:31 0:27:38 0:27:38 FIN
11 295 Janne Werner Kumla 5:37 0:28:07 0:28:08 FIN
12 401 Erik Kjellberg Säffle kommun Räddningstjänsten Säffle Kommun 5:42 0:28:32 0:28:34 FIN
13 451 Gabriel Wargh Säffle kommun 5:42 0:28:33 0:28:33 FIN
14 479 Emil Johansson Säffle Parkour 5:45 0:28:49 0:28:49 FIN
15 462 Matilda Krüger Team Military Fitness Elit 5:54 0:29:30 0:29:31 FIN
16 220 Hugo Koivumäki Team Weghammar Team Weghammar 5:54 0:29:34 0:29:37 FIN
17 351 Linnea Bruce Säffle kommun 5:56 0:29:42 0:29:43 FIN
18 234 Robert Huldén De Misstänkta De Misstänkta 5:56 0:29:43 0:29:44 FIN
19 459 Frida Nilsson Örebro AIK 5:59 0:29:57 0:29:58 FIN
20 461 Andreas Petersen 6:00 0:30:04 0:30:04 FIN
21 457 Per Johansson Forshaga 6:01 0:30:08 0:30:09 FIN
22 225 Christian Eriksson IK Spring Väst 6:05 0:30:25 0:30:25 FIN
23 230 Linnea Bäckström Långserud 6:12 0:31:00 0:31:03 FIN
24 244 Jan Bergqvist 6:12 0:31:03 0:31:06 FIN
25 208 Martin Tengelin 6:19 0:31:36 0:31:39 FIN
26 258 Alexander Ambjörnsson Ljudmakaren Ljudmakaren 6:19 0:31:38 0:31:39 FIN
27 257 Lukas Ferger Ljudmakaren Ljudmakaren 6:20 0:31:40 0:31:41 FIN
28 236 Jonas Johansson De Misstänkta De Misstänkta 6:21 0:31:49 0:31:50 FIN
29 443 Helena Ivarsson Rundö IF 6:22 0:31:52 0:31:53 FIN
30 353 Elin Connedal Säffle kommun 6:22 0:31:53 0:31:54 FIN
31 259 Tomas Jarlshamre Ljudmakaren Ljudmakaren 6:24 0:32:01 0:32:03 FIN
32 477 Niclas Börne 6:25 0:32:07 0:32:09 FIN
33 399 Erik Eklund Säffle kommun Räddningstjänsten Säffle Kommun 6:27 0:32:16 0:32:19 FIN
34 473 Dennis Sand Tegnerskolan 6:29 0:32:30 0:32:31 FIN
35 411 Jonathan Andersson Säffle kommun 6:30 0:32:31 0:32:34 FIN
36 450 Roy Rizk Säffle kommun 6:30 0:32:31 0:32:33 FIN
37 271 Stellan Herbertsson Sverigedemokraterna Säffle 6:30 0:32:32 0:32:32 FIN
38 405 Carl Kyrk Grimberg Säffle kommun 6:30 0:32:33 0:32:34 FIN
39 409 Alfred Wedberg Säffle kommun 6:30 0:32:35 0:32:36 FIN
40 395 Isac Lindell Säffle kommun 6:32 0:32:42 0:32:42 FIN
41 408 Amar Al Kafri Säffle kommun 6:34 0:32:52 0:32:52 FIN
42 402 Robin Gyllensteen Säffle kommun Räddningstjänsten Säffle Kommun 6:35 0:32:56 0:32:58 FIN
43 403 Mikael Ohlson Säffle kommun Räddningstjänsten Säffle Kommun 6:40 0:33:23 0:33:27 FIN
44 387 Marcus Johansson Svärd Säffle SK MTB 6:41 0:33:27 0:33:27 FIN
45 407 Abdi Abdicani Säffle kommun 6:42 0:33:32 0:33:34 FIN
46 419 William Rydberg Säffle kommun 6:43 0:33:38 0:33:41 FIN
47 418 Victor Karlsson Säffle kommun 6:44 0:33:40 0:33:45 FIN
48 426 Victor Johansson Säffle kommun 6:45 0:33:50 0:33:50 FIN
49 413 Peter Norström Säffle kommun 6:46 0:33:53 0:33:55 FIN
50 416 Tage Skålén Säffle kommun 6:48 0:34:04 0:34:08 FIN
51 414 Shahrokh Khan Rezaei Säffle kommun 6:49 0:34:05 0:34:10 FIN
52 415 Seif Eddenkadra Säffle kommun 6:49 0:34:06 0:34:09 FIN
53 251 Frippe Bruun Moelven Byggmodul 6:55 0:34:38 0:34:40 FIN
54 260 Andrea Bennetoft Ljudmakaren Ljudmakaren 6:56 0:34:43 0:34:44 FIN
55 398 Malin Andersson Säffle kommun 6:58 0:34:51 0:34:51 FIN
56 240 Jakob Sirén Partypatrullen Partypatrullen 6:59 0:34:56 0:34:58 FIN
57 452 Mikael Meresa Säffle kommun 6:59 0:34:57 0:35:00 FIN
58 242 Dennie Payne Säveland Partypatrullen Partypatrullen 6:59 0:34:57 0:34:58 FIN
59 243 Otto Sundelin Partypatrullen Partypatrullen 6:59 0:34:57 0:34:59 FIN
60 239 David Espedalen Partypatrullen Partypatrullen 6:59 0:34:58 0:34:58 FIN
61 241 Adam Nyberg Partypatrullen Partypatrullen 6:59 0:34:58 0:34:58 FIN
62 273 Anna-Maria Johansson 6:59 0:34:59 0:35:00 FIN
63 209 Robin Arvidsson 7:02 0:35:11 0:35:13 FIN
64 366 Alfred Persson Säffle kommun Höglundaskolans Coolingar 7:08 0:35:41 0:35:46 FIN
65 231 Joanna Olsson Långserud 7:08 0:35:41 0:35:44 FIN
66 368 Ahmed Wasel Säffle kommun Höglundaskolans Coolingar 7:08 0:35:41 0:35:46 FIN
67 365 Emil Engström Säffle kommun Höglundaskolans Coolingar 7:08 0:35:43 0:35:47 FIN
68 367 Lucas Andreasson Säffle kommun Höglundaskolans Coolingar 7:09 0:35:48 0:35:48 FIN
69 400 Patrik Karlsson Säffle kommun Räddningstjänsten Säffle Kommun 7:10 0:35:54 0:35:57 FIN
70 480 Ove Berg 7:11 0:35:58 0:36:00 FIN
71 435 Mikael Jansson Thuvander Somas 7:16 0:36:21 0:36:24 FIN
72 436 Maj Thuvander Somas 7:19 0:36:36 0:36:40 FIN
73 410 Jacob Edberg Säffle kommun 7:20 0:36:43 0:36:46 FIN
74 223 Fanny Weghammar Team Weghammar Team Weghammar 7:20 0:36:44 0:36:44 FIN
75 313 Hanna Widing Säffle kommun 7:21 0:36:49 0:36:51 FIN
76 314 Johan Öhrn Excelspecialisten 7:23 0:36:58 0:37:01 FIN
77 376 Emelie Tallberg Karlstad Simsällskap 7:24 0:37:00 0:37:03 FIN
78 277 Christofer Borg Bunker Kärra 7:24 0:37:01 0:37:04 FIN
79 264 Laila Grønnerud Eidskog Aktiv Eidskog Aktiv 7:34 0:37:50 0:37:53 FIN
80 262 Camilla Hesbøl Eidskog Aktiv Eidskog Aktiv 7:34 0:37:52 0:37:55 FIN
81 263 Emelie Holsether Eidskog Aktiv Eidskog Aktiv 7:36 0:38:01 0:38:03 FIN
82 392 Daniel Hult Säffle kommun 7:38 0:38:11 0:38:15 FIN
83 265 Melissa Opåsen Eidskog Aktiv Eidskog Aktiv 7:41 0:38:27 0:38:30 FIN
84 266 Sigrid Lindkjølen Eidskog Aktiv Eidskog Aktiv 7:41 0:38:27 0:38:30 FIN
85 256 Hugo Nordmarker Ljudmakaren Ljudmakaren 7:43 0:38:38 0:38:39 FIN
86 394 Lucas Jansson Säffle kommun 7:45 0:38:47 0:38:49 FIN
87 255 Dennis Hareskog 7:45 0:38:49 0:38:50 FIN
88 467 Colin Lindgren Höglundaskolan 7:48 0:39:03 0:39:06 FIN
89 344 Stefan Karlsson 7:51 0:39:15 0:39:17 FIN
90 345 Alva Karlsson 7:51 0:39:16 0:39:17 FIN
91 469 Håkan Lindgren 7:53 0:39:27 0:39:31 FIN
92 288 Lina Bodin 7:54 0:39:32 0:39:32 FIN
93 369 Noah Schwartz Säffle kommun Höglundaskolans Hårdingar 7:56 0:39:42 0:39:50 FIN
94 370 Elliot Östlund Säffle kommun Höglundaskolans Hårdingar 7:56 0:39:45 0:39:51 FIN
95 201 Carina Werme 7:58 0:39:53 0:39:57 FIN
96 202 Torbjörn Karlsson 7:58 0:39:54 0:39:57 FIN
97 372 Mustafa Mohammadi Säffle kommun Höglundaskolans Hårdingar 7:59 0:39:57 0:40:03 FIN
98 373 Annelie Andersson Säffle kommun Höglundaskolans Hårdingar 7:59 0:39:58 0:40:03 FIN
99 474 Bowen Smith 8:01 0:40:07 0:40:07 FIN
100 272 Karin Johansson 8:08 0:40:43 0:40:44 FIN
101 219 Sofia Weghammar Säffle kommun Team Weghammar 8:08 0:40:44 0:40:47 FIN
102 224 Ulrika Weghammar Team Weghammar Team Weghammar 8:08 0:40:45 0:40:48 FIN
103 222 Jonas Kullberg Team Weghammar Team Weghammar 8:09 0:40:46 0:40:49 FIN
104 274 Elin Johansson 8:11 0:40:59 0:40:59 FIN
105 254 Julia Stjärnlöf SK Bore 8:13 0:41:08 0:41:11 FIN
106 253 Jakob Bryne SK Bore 8:13 0:41:09 0:41:11 FIN
107 252 Daniel Gustafsson FK Friskus Varberg 8:13 0:41:09 0:41:11 FIN
108 213 Sabina Eriksson 8:15 0:41:17 0:41:19 FIN
109 227 Gunilla Ottersten Eds SK 8:15 0:41:17 0:41:19 FIN
110 349 Tea Anderberg Säffle kommun 8:15 0:41:18 0:41:21 FIN
111 321 Erik Knutsson Askås 8:16 0:41:20 0:41:24 FIN
112 440 Maja Thorén FIT 8:16 0:41:21 0:41:24 FIN
113 439 Amanda Olofsson Englund FIT 8:16 0:41:24 0:41:24 FIN
114 437 Johanna Nilsson FIT 8:17 0:41:29 0:41:32 FIN
115 320 Moa Knutsson Askås 8:17 0:41:30 0:41:30 FIN
116 438 Julia Åhlenström FIT 8:18 0:41:32 0:41:32 FIN
117 434 Oscar Emanuelsson Säffle kommun 8:19 0:41:37 0:41:37 FIN
118 347 Lukas Orehult Säffle kommun 8:20 0:41:45 0:41:45 FIN
119 453 Johannes Nord 8:21 0:41:45 0:41:45 FIN
120 393 Hans Sundberg Säffle kommun 8:21 0:41:48 0:41:51 FIN
121 391 Marcus Andersson Säffle kommun 8:21 0:41:49 0:41:51 FIN
122 329 Filip Askås Askås Team Askås Jr 8:24 0:42:02 0:42:03 FIN
123 297 Joel Rudanko Team Bunkern 8:24 0:42:03 0:42:06 FIN
124 296 Joakim Rudanko Team Bunkern 8:24 0:42:03 0:42:06 FIN
125 456 Sara Karlsson Team Military Fitness 8:25 0:42:06 0:42:07 FIN
126 291 Hanna Karlsson Säffle kommun 8:25 0:42:07 0:42:07 FIN
127 331 Loke Fridh Askås Team Askås Jr 8:26 0:42:13 0:42:13 FIN
128 328 Simon Rundqvist Askås Team Askås Jr 8:26 0:42:14 0:42:16 FIN
129 327 Jonas Askås Askås Team Askås Jr 8:26 0:42:14 0:42:16 FIN
130 330 Lucas Askås Askås Team Askås Jr 8:26 0:42:14 0:42:16 FIN
131 360 Amadeus Frankert Säffle kommun Höglundaskolans Boys 8:28 0:42:23 0:42:31 FIN
132 383 Michael Mac Queen Säffle kommun 8:29 0:42:27 0:44:09 FIN
133 433 Sofie Leander Säffle kommun 8:30 0:42:35 0:42:38 FIN
134 432 Ronny Leander Somas 8:31 0:42:39 0:42:41 FIN
135 203 Henrik Olsson 8:32 0:42:41 0:42:43 FIN
136 204 Frida Wiigh 8:32 0:42:41 0:42:43 FIN
137 430 Filippa Axelsson Tveta 8:35 0:42:59 0:43:02 FIN
138 361 Calle Karlsson Säffle kommun Höglundaskolans Boys 8:36 0:43:00 0:43:08 FIN
139 205 Bonnie Miller 8:36 0:43:02 0:43:03 FIN
140 364 Leo Hardin Säffle kommun Höglundaskolans Boys 8:36 0:43:03 0:43:08 FIN
141 356 Livia Ruzek Säffle kommun Höglundaskolans Girls 8:38 0:43:11 0:43:16 FIN
142 475 Niklas Sjögren Moelven Byggmodul 8:38 0:43:12 0:43:14 FIN
143 428 Jörgen Karlsson 8:38 0:43:13 0:43:18 FIN
144 429 Madicken Källvik 8:38 0:43:14 0:43:17 FIN
145 427 Disa Åkerström Säffle kommun 8:39 0:43:15 0:43:20 FIN
146 476 Albin Sjögren Moelven Byggmodul 8:39 0:43:17 0:43:20 FIN
147 381 Adam Borg Säffle kommun F.I.T (Feel Inspiring Training) 8:39 0:43:17 0:43:24 FIN
148 214 Amie Proper HS Gym HS Gym 8:39 0:43:19 0:43:21 FIN
149 218 Tim Skoogh HS Gym HS Gym 8:39 0:43:19 0:43:22 FIN
150 217 Mattias Aronsson HS Gym HS Gym 8:40 0:43:21 0:43:21 FIN
151 215 Martina Andersson HS Gym HS Gym 8:40 0:43:21 0:43:21 FIN
152 216 Henrik Eklund HS Gym HS Gym 8:40 0:43:21 0:43:24 FIN
153 472 Johan Ölsson Tegnerskola 8:45 0:43:50 0:43:50 FIN
154 343 Louise Hero 8:59 0:44:58 0:45:01 FIN
155 317 Kristin Geimure 8:59 0:44:59 0:45:02 FIN
156 316 Tobias Anderberg IK Spring Väst 9:01 0:45:06 0:46:50 FIN
157 379 Kamilla Bruce Säffle kommun 9:01 0:45:06 0:45:10 FIN
158 465 Isak Siren 9:01 0:45:07 0:45:11 FIN
159 386 Nan MacQueen Team Fit 9:01 0:45:07 0:50:01 FIN
160 308 Arvid Carlsson Säffle kommun Team Run Forest 9:04 0:45:24 0:45:25 FIN
161 307 Elin Nordgren Säffle kommun Team Run Forest 9:04 0:45:24 0:45:26 FIN
162 309 Andreas Nordgren Askås Team Run Forest 9:05 0:45:25 0:45:27 FIN
163 306 Lovisa Svensson Team Run Forest Team Run Forest 9:05 0:45:25 0:45:27 FIN
164 305 Anders Carlsson Team Run Forest Team Run Forest 9:05 0:45:26 0:45:28 FIN
165 371 Tim Weghammar Säffle kommun Höglundaskolans Hårdingar 9:06 0:45:32 0:45:37 FIN
166 384 Alexander MacQueen Säffle kommun 9:06 0:45:33 0:47:14 FIN
167 444 Erik Münster Säffle kommun 9:07 0:45:39 0:45:43 FIN
168 375 Mattias Jacobsson 9:08 0:45:44 0:45:54 FIN
169 446 Wilma Münster 9:09 0:45:46 0:45:51 FIN
170 445 Hans Münster 9:09 0:45:47 0:45:51 FIN
171 385 Amore MacQueen Team Fit 9:09 0:45:48 0:47:28 FIN
172 363 Anton Linde Säffle kommun Höglundaskolans Boys 9:12 0:46:04 0:46:13 FIN
173 378 Johan Lundh Säffle kommun 9:13 0:46:05 0:46:12 FIN
174 362 Kevin Stenholm Säffle kommun Höglundaskolans Boys 9:13 0:46:05 0:46:12 FIN
175 298 Joanna Jansson Nyman Military Fitness 9:13 0:46:07 0:46:11 FIN
176 280 Madelaine Schlegel-Kson Military Fitness 9:14 0:46:11 0:46:11 FIN
177 374 Linnea Börjel 9:18 0:46:31 0:46:40 FIN
178 294 Wenche Bergander Säffle 9:18 0:46:34 0:46:42 FIN
179 312 Melker Thorén FIT 9:23 0:46:56 0:46:59 FIN
180 207 Henrik Larsson Salong Margoth 9:24 0:47:01 0:47:07 FIN
181 206 Sara Larsson Salong Margoth 9:24 0:47:03 0:47:08 FIN
182 339 Ulrika J. Svensson Säffle kommun Team Whatever 9:25 0:47:06 0:47:09 FIN
183 341 Jonas Svensson Askås Team Whatever 9:25 0:47:06 0:47:10 FIN
184 338 Eva Johansson Askås Team Whatever 9:25 0:47:07 0:47:10 FIN
185 340 Camilla Carlsson Säffle kommun Team Whatever 9:26 0:47:10 0:47:13 FIN
186 342 Helena Granvik Askås Team Whatever 9:26 0:47:13 0:47:16 FIN
187 406 Karin Kyrk Grimberg Säffle kommun 9:28 0:47:20 0:47:23 FIN
188 250 Joakim Kyrk Moelven Byggmodul 9:28 0:47:21 0:47:23 FIN
189 336 Filippa Blixt Askås Askås-tjejerna 9:29 0:47:25 0:47:28 FIN
190 337 Alexandra Nilsson Mannion Askås Askås-tjejerna 9:29 0:47:26 0:47:26 FIN
191 334 Meja Otter Askås Askås-tjejerna 9:29 0:47:26 0:47:29 FIN
192 310 Jyrki Thorén FIT 9:29 0:47:27 0:47:31 FIN
193 311 Helen Thorén FIT 9:29 0:47:27 0:47:31 FIN
194 332 Cecilia Otter Askås Askås-tjejerna 9:29 0:47:27 0:47:31 FIN
195 333 Ella Otter Askås Askås-tjejerna 9:29 0:47:28 0:47:30 FIN
196 335 Malin Jansson Säffle kommun Askås-tjejerna 9:29 0:47:28 0:47:31 FIN
197 421 Ebba Knutsson Säffle kommun 9:29 0:47:30 0:47:32 FIN
198 286 Niklas Skoglund Nordic Paper 9:33 0:47:47 0:47:53 FIN
199 299 Tobias Olsson Team Military Fitness 9:33 0:47:49 0:47:54 FIN
200 285 Carina Sahlén Nordic Paper 9:34 0:47:51 0:47:53 FIN
201 283 Lena Hjelm Military Fitness 9:36 0:48:03 0:48:06 FIN
202 282 Curry Larsson Military Fitness 9:36 0:48:03 0:48:07 FIN
203 455 Hugo Persson JP Entreprenad 9:38 0:48:14 0:48:15 FIN
204 454 Jonas Persson JP Entreprenad 9:39 0:48:17 0:48:21 FIN
205 431 Robert Sarin Somas 9:39 0:48:17 0:48:21 FIN
206 281 Elisabet Sarin Team Military Fitness 9:39 0:48:17 0:48:21 FIN
207 278 Karin Nilsson Military Fitness 9:41 0:48:29 0:48:35 FIN
208 279 Ann Melitshenko Military Fitness 9:42 0:48:32 0:48:37 FIN
209 284 Anna Abrahamsson Nordic Paper 9:42 0:48:32 0:48:35 FIN
210 463 Niclas Oppäng Team Bunkern 9:43 0:48:35 0:50:10 FIN
211 358 Sofia Rudberg Säffle kommun Höglundaskolans Girls 9:58 0:49:54 0:50:01 FIN
212 359 Medina Dibrani Säffle kommun Höglundaskolans Girls 9:58 0:49:54 0:50:02 FIN
213 354 Angelica Bengtsson Säffle kommun Höglundaskolans Girls 9:58 0:49:55 0:50:02 FIN
214 350 Siri Anderberg Säffle kommun 10:00 0:50:04 0:50:06 FIN
215 348 Jenny Anderberg Säffle kommun 10:00 0:50:04 0:50:06 FIN
216 212 Emelie Karlsson 10:02 0:50:13 0:50:15 FIN
217 211 Cajsa Larsson Björlin 10:02 0:50:15 0:50:16 FIN
218 468 Alexander Sundfäldt Tingvalla 5B 10:06 0:50:35 0:50:36 FIN
219 352 Alfred Holm Säffle kommun 10:07 0:50:39 0:50:40 FIN
220 228 Gordon Holm 10:08 0:50:41 0:50:41 FIN
221 269 Jimmy Jonasson Sverigedemokraterna Säffle 10:10 0:50:54 0:50:58 FIN
222 229 Katrin Bruce Holm 10:11 0:50:55 0:50:57 FIN
223 382 Erik Borg Säffle kommun F.I.T (Feel Inspiring Training) 10:16 0:51:23 0:51:32 FIN
224 380 Jenny Henriksson Säffle kommun F.I.T (Feel Inspiring Training) 10:22 0:51:51 0:51:58 FIN
225 303 Hanna Caspersson Funsquad 10:23 0:51:59 0:52:04 FIN
226 301 Malin Gutierrez Funsquad 10:24 0:52:01 0:52:04 FIN
227 275 Stefan Weddmark Team Bunkern 10:24 0:52:02 0:52:06 FIN
228 302 Anne Lautala Funsquad 10:24 0:52:03 0:52:05 FIN
229 300 Tina Båth Team Bunkern 10:24 0:52:03 0:52:07 FIN
230 304 Tina Komi Funsquad 10:24 0:52:04 0:52:04 FIN
231 292 Susanne Svanberg Bunkern 10:24 0:52:05 0:52:06 FIN
232 293 Mona Lindberg Bunkern 10:24 0:52:05 0:52:06 FIN
232 441 Robert Korsle Team Bunkern 10:24 0:52:05 0:52:07 FIN
234 245 Christer Dahlin Så Pass Bra 10:25 0:52:07 0:52:11 FIN
235 249 Andjelka Crnoja Så Pass Bra 10:25 0:52:08 0:52:11 FIN
236 248 Maria Ruus-Molinder Så Pass Bra 10:25 0:52:08 0:52:11 FIN
237 246 Charlotte Philipsen Så Pass Bra 10:25 0:52:08 0:52:11 FIN
238 247 Inger Cornman Så Pass Bra 10:25 0:52:08 0:52:11 FIN
239 377 Ann-Louise Larsson Säffle kommun 10:41 0:53:28 0:53:35 FIN
240 357 Tuva-Li Lans Säffle kommun Höglundaskolans Girls 10:41 0:53:28 0:53:34 FIN
241 355 Maja Larsson Säffle kommun Höglundaskolans Girls 10:41 0:53:28 0:53:35 FIN
242 485 Daniel Glimstrand 24 Fitstore 10:44 0:53:41 0:53:44 FIN
243 486 Stina Selander 24 Fitstore 10:44 0:53:42 0:53:44 FIN
244 325 Robin Olofsson Askås Askås - Fyra bugg och en ingengör 10:45 0:53:47 0:53:50 FIN
245 322 Martin Karlsson Askås Askås - Fyra bugg och en ingengör 10:45 0:53:48 0:53:50 FIN
246 323 Peter Dovlind Askås Askås - Fyra bugg och en ingengör 10:45 0:53:48 0:53:51 FIN
247 324 Peter Smersfeldt Askås Askås - Fyra bugg och en ingengör 10:46 0:53:50 0:53:53 FIN
248 326 Martin Norberg Askås Askås - Fyra bugg och en ingengör 10:46 0:53:51 0:53:53 FIN
249 464 Vanessa Team Bunkern 11:07 0:55:39 0:57:07 FIN
250 466 Lisa Nord/Ågren Team Military Fitness 11:16 0:56:23 0:56:23 FIN
251 484 Magdalena Glimstrand 11:52 0:59:21 0:59:23 FIN
252 233 Annika Lunde Leva i Lysekil AB 12:15 1:01:17 1:01:22 FIN
253 232 Annica Blom Military Fitness 12:15 1:01:18 1:01:23 FIN
276 Vera Bergqvist Team Bunkern 0:00 STA
458 Jimmy Tallberg Forsaga 0:00 0:42:00 FIN
470 Fredrik Lindgren 0:00 STA
200 Carl-Johan Andersson Ytterby 0:00 UNK
210 Henrik Gustavsson 0:00 UNK
221 Magnus Weghammar Team Weghammar Team Weghammar 0:00 UNK
261 Oskar Sundin 0:00 UNK
267 Ragnar Tangen Eidskog Aktiv Eidskog Aktiv 0:00 UNK
270 Sanny Andersson Sverigedemokraterna Säffle 0:00 UNK
287 Sandra Nilsson Nordic Paper 0:00 UNK
289 Erica Ljungdahl 0:00 UNK
290 Beatrice Lundberg 0:00 UNK
315 Fredrik Olofsson 0:00 UNK
346 Amanda Olofsson Englund 0:00 UNK
388 Malin Jansson Säffle kommun 0:00 UNK
389 Erik Münster Säffle kommun 0:00 UNK
390 Hanna Karlsson Säffle kommun 0:00 UNK
396 William Rydberg Säffle kommun 0:00 UNK
397 Victor Karlsson Säffle kommun 0:00 UNK
404 Robin Gyllensteen Säffle kommun 0:00 UNK
412 Liam Andersson Säffle kommun 0:00 UNK
417 Victor Hardin Säffle kommun 0:00 UNK
420 Dejen Alem Säffle kommun 0:00 UNK
422 Henrik Larsson Säffle kommun 0:00 UNK
423 Rasoul Sabahturki Säffle kommun 0:00 UNK
424 Hussein Altememy Säffle kommun 0:00 UNK
425 Ali Altememy Säffle kommun 0:00 UNK
442 Timi Sovea 0:00 UNK
447 Moawia Roqa Säffle kommun 0:00 UNK
449 Mirhoessein Shizad Säffle kommun 0:00 UNK
478 Mohammad Roqa Herrgårdsgymnasiet 0:00 UNK
481 Urban Bäckström Långserud 0:00 UNK