PlaceByRace StartNo FirstName LastName Club Team Pace NetTime GunTime Status
1 779 Isac Olsson Höglundaskolan 4B 4:46 0:07:09 0:07:09 FIN
2 839 Filippa Axelsson 4:49 0:07:14 0:07:14 FIN
3 782 Julian Lans Höglundaskolan 4B 5:03 0:07:35 0:07:35 FIN
4 832 Linnea Schullström Nysäter skola, klass 4 5:03 0:07:35 0:07:36 FIN
5 858 Aron Sannes/Granvik 5:14 0:07:51 0:07:51 FIN
6 795 Viggo Carlsson Tingvallaskolan 2A 5:15 0:07:53 0:07:53 FIN
7 768 Emilia Gustafsson Höglundaskolan 4B 5:18 0:07:57 0:07:58 FIN
8 803 Linnea Karlsson Säffle 5:26 0:08:10 0:08:10 FIN
9 812 Clara Eriksson IK Spring Väst 5:30 0:08:15 0:08:16 FIN
10 818 Isabelle Johansson Säffle kommun 5:31 0:08:17 0:08:17 FIN
11 813 Corneliz Eriksson IK Spring Väst 5:33 0:08:21 0:08:23 FIN
12 811 Siri Anderberg IK Spring Väst 5:34 0:08:22 0:08:23 FIN
13 853 Natalia Kvernsjöli 5:34 0:08:22 0:08:23 FIN
14 822 Lucas Askås Askås 5:43 0:08:35 0:08:35 FIN
15 817 William Johansson Somas 6:05 0:09:09 0:09:09 FIN
16 865 Oscar Weghammar Team Weghammar 6:07 0:09:11 0:09:11 FIN
17 835 Hampus Lindström Tingvallaskolan 1C 6:18 0:09:28 0:09:30 FIN
18 860 Razan Al Asmai Tingvallaskolan 6:19 0:09:30 0:09:30 FIN
19 763 Tuva Rååd Värmlandsbro skola, klass 2 6:19 0:09:28 0:09:33 FIN
20 798 Sigge Hillerström Tingvallaskolan 2A 6:22 0:09:34 0:09:34 FIN
21 790 Muayad Roqa Höglundaskolan 4A 6:23 0:09:35 0:09:35 FIN
22 833 Alma Schullström Nysäter skola, klass 3 6:25 0:09:38 0:09:40 FIN
23 753 Jonathan Bäckryd Fagerås 6:27 0:09:42 0:09:43 FIN
24 800 Liam Dalström Höglundaskolan 1C 6:34 0:09:52 0:09:54 FIN
25 856 Felix Wennsten 6:41 0:10:02 0:10:03 FIN
26 806 Hailey Tenggren Åmål 6:44 0:10:07 0:10:08 FIN
27 846 Anton Fredriksson 6:45 0:10:08 0:10:11 FIN
28 820 Nellie Leander Säffle kommun 6:48 0:10:13 0:10:13 FIN
29 781 Casper Östlund Höglundaskolan 4B 6:54 0:10:21 0:10:21 FIN
30 780 Adam Schutzer Andersson Höglundaskolan 4B 6:54 0:10:21 0:10:21 FIN
31 857 Lily Lindgren Fröling Höglundaskolan 6:55 0:10:23 0:10:23 FIN
32 762 Natan Binyam Höglundaskolan 1C 7:00 0:10:31 0:10:34 FIN
33 842 Maja Fredriksson 7:07 0:10:41 0:10:41 FIN
34 765 Hannah Eriksson Höglundaskolan 3C 7:07 0:10:42 0:10:42 FIN
35 807 Linus Rohman Värmlands Nysäter 7:07 0:10:41 0:10:44 FIN
36 830 Sabaa Riyadh Abdulammer Höglundaskolan 5B 7:09 0:10:44 0:10:44 FIN
37 831 Sebastian Gunnman Höglundaskolan 5B 7:07 0:10:41 0:10:44 FIN
38 771 Jacob Blennrot Höglundaskolan 4B 7:10 0:10:46 0:10:46 FIN
39 785 Knut Hagerskog Tingvallaskolan 1C 7:10 0:10:45 0:10:47 FIN
40 844 Tessie Ek Säffle 7:15 0:10:53 0:10:53 FIN
41 847 Charlie Johansson Svärd Säffle 7:16 0:10:55 0:10:58 FIN
42 794 David Widing Höglundaskolan 3B 7:19 0:11:00 0:11:00 FIN
43 783 Frida Weghammar Höglundaskolan 1C 7:20 0:11:00 0:11:00 FIN
44 854 Linn Kvernsjöli 7:19 0:11:00 0:11:02 FIN
45 772 Wilma Forslund Höglundaskolan 4B 7:21 0:11:02 0:11:02 FIN
46 804 Simon Öhrn Lindome 7:22 0:11:04 0:11:05 FIN
47 805 Lukas Öhrn Lindome 7:22 0:11:04 0:11:06 FIN
48 759 Adam Bengtsson Höglundaskolan 5B 7:24 0:11:07 0:11:08 FIN
49 809 Nadja Herskind Säffle 7:26 0:11:09 0:11:10 FIN
50 861 Linus Danielsson 7:28 0:11:12 0:11:15 FIN
51 752 Emilia Bäckryd Fagerås 7:29 0:11:14 0:11:15 FIN
51 849 Matilda Häger Säffle Friidrott 7:29 0:11:14 0:11:15 FIN
53 864 Hilma Porath 7:31 0:11:17 0:11:17 FIN
54 775 Nicholas Ljung Höglundaskolan 4B 7:36 0:11:25 0:11:25 FIN
55 802 Caroline Karlsson Säffle 7:37 0:11:27 0:11:29 FIN
56 778 Abbas Amiri Höglundaskolan 4B 7:47 0:11:42 0:11:42 FIN
57 776 Ali Nadhim Sabbar Alkhafji Höglundaskolan 4B 7:48 0:11:43 0:11:43 FIN
58 816 Elsa Clettborn Lurén Säffle kommun 7:45 0:11:38 0:11:43 FIN
59 764 Moa Larsson Värmlandsbro skola, klass 2 7:47 0:11:42 0:11:46 FIN
60 808 Sibel Herskind Säffle 7:51 0:11:48 0:11:49 FIN
61 834 Irma Tapio Svanskogs skola, klass 2 7:53 0:11:51 0:11:51 FIN
62 777 Lara Hamid Höglundaskolan 4B 7:55 0:11:53 0:11:57 FIN
63 810 Melissa Herskind Säffle 8:15 0:12:23 0:12:25 FIN
64 769 Wilma Matterud Höglundaskolan 4B 8:23 0:12:35 0:12:36 FIN
65 838 Signe Gustafsson 8:30 0:12:45 0:12:52 FIN
66 859 Oskar Andersson 8:35 0:12:54 0:12:58 FIN
67 756 Elin Norling Trollhättan 8:40 0:13:01 0:13:04 FIN
68 824 Tindra Dovlind Askås 8:41 0:13:02 0:13:09 FIN
69 801 Arild Bråthen Säffle 9:02 0:13:33 0:13:33 FIN
70 843 Tindra Fredriksson 9:06 0:13:40 0:13:41 FIN
71 825 Alfred Smersfeldt Askås 9:03 0:13:35 0:13:42 FIN
72 774 Mayss Altoun Höglundaskolan 4B 9:11 0:13:47 0:13:47 FIN
73 845 Bella Klahr Säffle 9:09 0:13:45 0:13:48 FIN
74 799 Nova Dalström Höglundaskolan 2C 9:10 0:13:45 0:13:48 FIN
75 823 Oscar Askås Askås 9:23 0:14:06 0:14:12 FIN
76 826 Silje Smersfeldt Askås 9:29 0:14:14 0:14:22 FIN
77 797 Alvin Olsson Värmlandsbro skola, förskoleklassen 9:36 0:14:25 0:14:25 FIN
78 821 Hugo Emanuelsson Säffle kommun 9:33 0:14:21 0:14:28 FIN
79 851 Amilia Hultenberg Säffle 9:42 0:14:33 0:14:35 FIN
80 852 Amanda Hultenberg Säffle 9:42 0:14:34 0:14:35 FIN
81 789 Ebba Byberg Jonasson Nysäter skola, klass 2 9:43 0:14:35 0:14:36 FIN
82 788 Maja Axelsson Nysäter skola, klass 2 9:43 0:14:36 0:14:36 FIN
83 862 Linnea Danielsson 9:46 0:14:39 0:14:43 FIN
84 760 Nellie Bengtsson Höglundaskolan 3C 9:48 0:14:43 0:14:44 FIN
85 761 Yokabed Binyam Höglundaskolan 3C 9:49 0:14:44 0:14:44 FIN
86 767 Marcus Wallerius Höglundaskolan 4B 9:52 0:14:49 0:14:49 FIN
87 786 Ellie Johansson Förskolan Tuvan 10:03 0:15:06 0:15:10 FIN
88 796 Moa Olsson Värmlandsbro skola, klass 2 10:09 0:15:15 0:15:15 FIN
89 793 Otto Dalman 10:10 0:15:15 0:15:18 FIN
90 755 Hugo Richter Team Military Fitness 10:13 0:15:21 0:15:27 FIN
91 754 Ella Richter Team Military Fitness 10:14 0:15:21 0:15:28 FIN
92 766 Amina Mohamad Höglundaskolan 4B 10:27 0:15:41 0:15:41 FIN
93 770 Haya Kazzal Höglundaskolan 4B 10:34 0:15:52 0:15:52 FIN
94 827 Moa Olsson Askås 10:34 0:15:52 0:15:56 FIN
95 773 Tala Ammoura Höglundaskolan 4B 10:47 0:16:11 0:16:11 FIN
96 836 Majken Hillerström Säffle 10:49 0:16:14 0:16:17 FIN
97 837 Annie Edman Säffle 11:12 0:16:49 0:16:52 FIN
98 863 Siri Tornestrand 11:13 0:16:51 0:16:54 FIN
99 848 Filip Johansson Svärd Säffle 11:36 0:17:25 0:17:31 FIN
100 855 Moa Lindström Förskolan Tuvan 11:37 0:17:27 0:17:32 FIN
101 814 Holger Johansson Somas 11:41 0:17:32 0:17:40 FIN
102 819 Linnea Eskfält Somas 12:17 0:18:26 0:18:34 FIN
103 815 Sigge Johansson Somas 12:32 0:18:49 0:18:58 FIN
104 792 Joel Nordgren Värmlandsbro skola, klass 2 14:05 0:21:08 0:21:08 FIN
105 750 Majken Avenfors Kungälv AIK 0:00 UNK
106 829 Elvira Bäckström 0:00 UNK
107 757 Alice Bäckryd Fagerås 0:00 UNK
784 Emilia Karlsson Sund Förskola, Blåsippan 0:00 STA
751 Valdemar Avenfors Kungälv Crossfit 0:00 UNK
758 Pelle Bergström Säffle 0:00 UNK
787 Colin Lindgren Fröling Höglundaskolan 5A 0:00 UNK
791 Hugo Richter Tingvallaskolan 1C 0:00 UNK
828 Leo Rundqvist Askås 0:00 UNK
840 Majken Hillström Säffle 0:00 UNK
850 Eric Olsson 0:00 UNK